Darování peněz

Chcete darovat peníze? Udělejte to originálně a vtipně. 

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Jak darovat peníze? Darujte peníze v dřevěných rámečcích a obálkách s věnováním na míru.

Peníze pro novomanžele, peníze pro miminko, k narozeninám nebo peníze k Vánocům. Vše můžete předat v našich dřevěných kartách a obdarovanému zbyde krásný rámeček na fotky.

Jak vtipně darovat peníze ke svatbě?

Řešíte jak darovat peníze na svatbu? Darování peněz ke svatbě je skvělý nápad. Věnujte peníze originálně a vtipně. Vložte peníze pro novomanžele do dřevěného rámečku s osobním věnováním a se jmény novomanželů. Můžete si i zvolit vlastnní text k darování peněz. Novomanželé tak dostanou praktický svatební dar v podobě peněz, zůstane jim ale na památku dřevěný obraz s věnováním jako připomínka svatebního dne. Jak darovat peníze novomanželům tedy máte snadno vyřešené. A navíc, peníze v rámečku vypadají skvěle.

Krásným nápadem je i dřevěná truhlička na peníze. Svatební truhlička na peníze může mít vygravírovaná jména novomanželů, i věnování. Bedýnka na peníze se může využít pro darování peněz, ale i jako místo na přání a obálky umístěné na svatbě.

Peněžní dar na svatbu můžete darovat i ve fotoalbu. Na titulní stranu fotoalba s vyříznutým srdíčkem přilepíte peníze. K tomu využijte tato lepítka. Peníze tak budou vidět na první pohled a vypadá to opravdu stylově. Novomanželům pak zbyde krásné album, místo peněz jen připevní fotku ze svatby.

Finanční dar můžete předat v jakémkoliv albu. Pokud nechcete peníze lepit do alba přímo, můžete využít obálky, které do alba vlepíte a peníze do něj vložíte.

Jak darovat peníze k narozeninám?

Pokud přemýšlíte, jak jak zabalit peníze k narozeninám, vyberte dřevěný rámeček na peníze s číslovkou. V prořezu jsou hned vidět věnované bankovky, a vytvoří to tak hezký obraz. Na rámeček můžeme i přidat text k darování peněz k narozeninám. Oslavenci zbyde rámeček na peníze, do kterého pak může vložit fotky z narozeninové oslavy.

Vyberte z různých vzorů a velikostí našich rámečků.