Doprava a platba

DOPRAVA

Doba doručení

Vaše objednávky vyrábíme na míru, doručení většinou trvá 7 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. 

Balíkovna

 Při zakliknutí stačí pouze vybrat pobočku Balíkovny, která je Vám nejblíž a na které si potom balíček vyzvednete. Informaci o tom, že balíček dorazil na místo dostanete e-mailem i sms zprávou. Pro vyzvednutí stačí pouze heslo, které ve zprávě dostanete, není tedy potřeba, abyste balíček vyzvedávali přímo Vy.

Zásilkovna

 Při zakliknutí stačí pouze vybrat pobočku, která je Vám nejblíž a na které si potom balíček vyzvednete. Informaci o tom, že balíček dorazil na místo dostanete e-mailem i sms zprávou. Pro vyzvednutí stačí pouze heslo, které ve zprávě dostanete, není tedy potřeba, abyste balíček vyzvedávali přímo Vy.

Doručení na adresu

Pokud se Vám pro balíček nechce nikam chodit a přejete si ho doručit až domů, zaškrtněte tuto možnost. Pro doručení využíváme kurýry DPD a PPL prostřednictvím Zásilkovny.

Doručení na adresu a vrácení zboží zpět

Tuto dopravu využijte v případě, že si od nás půjčujete dekorace. Dekorace zašleme na Vaši adresu. V e-mailu dostanete i kód pro vrácení a po uplynutí doby zápůjčky balíček donesete na nejbližší pobočku Zásilkovny, kde už nic dalšího vyplňovat nemusíte, jen nahlásíte kód.

Doprava zdarma pro poukaz zaslaný e-mailem

V naší nabídce najdete i dárkové poukazy, které zasíláme e-mailem. V tom případě je doprava samozřejmě zdarma. Poukaz si můžete doma vytisknout a darovat ho někomu jako dárek.

Expresní doprava

Pokud objednáte do 16:00 a zaškrtnete tuto dopravu, balíček odesíláme druhý den ráno s garancí doručení následující den.

Doprava zdarma nad 2000 Kč

Nakupte od nás za více jak 2000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

 

PLATBA

Platba převodem

Při zaškrtnutí platby převodem celkovou částku zašlete na číslo účtu 2601902682/2010. Jako variabilní symbol uvádějte prosím číslo Vaší objednávky. Tyto informace od nás dostanete i e-mailem. Také Vám vygenerujeme QR kód pro ještě snazší platbu, kdy stačí tento kód telefonem do bankovnictví nahrát a už nic nemusíte vyplňovat. Částka se obvykle připíše na náš účet během několika pracovních dnů. 

Online bankovní převod

Tato platba Vás automaticky převede do Vašeho internetového bankovnictví, kde platbu zadáte. Částka se na náš účet připíše okamžitě. Jako platební bránu využíváme společnost Comgate.

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Online platba kartou

Při platbě vyplníte údaje z Vaší platební karty, částka se na náš účet připíše okamžitě. Nebojte, vše je bezpečné. Jako platební bránu využíváme společnost Comgate.

Platba dobírkou

Můžete zvolit platbu dobírkou a platit tak až při převzetí zboží. Vše pro Vás vyrábíme na míru, takže při objednání vzniká povinnost převzetí a zaplacení balíčku. Prosíme Vás, nezpůsobujte nám zbytečné náklady, pokud balíček nemáte v úmyslu převzít.