Doprava a platba

DOPRAVA

Doba doručení

Vaše objednávky vyrábíme na míru, doručení většinou trvá 7 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. 

Zásilkovna

Nejlevnější možnost dopravy u nás máte využití Zásilkovny. Při zakliknutí stačí pouze vybrat pobočku, která je Vám nejblíž a na které si potom balíček vyzvednete. Informaci o tom, že balíček dorazil na místo dostanete e-mailem i sms zprávou. Pro vyzvednutí stačí pouze heslo, které ve zprávě dostanete, není tedy potřeba, abyste balíček vyzvedávali přímo Vy.

Doručení na adresu

Pokud se Vám pro balíček nechce nikam chodit a přejete si ho doručit až domů, zaškrtněte tuto možnost. Pro doručení využíváme kurýry DPD a Geis prostřednictvím Zásilkovny.

Doručení na adresu a vrácení zboží zpět

Tuto dopravu využijte v případě, že si od nás půjčujete dekorace. Dekorace zašleme na Vaši adresu. V balíčku bude i štítek, který na bednu stačí nalepit a po uplynutí doby zápůjčky balíček donesete na nejbližší pobočku Zásilkovny, kde už nic dalšího vyplňovat nemusíte.

Doprava zdarma pro poukaz zaslaný e-mailem

V naší nabídce najdete i dárkové poukazy, které zasíláme e-mailem. V tom případě je doprava samozřejmě zdarma. Poukaz si můžete doma vytisknout a darovat ho někomu jako dárek.

PLATBA

Platba převodem

Při zaškrtnutí platby převodem celkovou částku zašlete na číslo účtu 9613413001/5500. Jako variabilní symbol uvádějte prosím číslo Vaší objednávky. Tyto informace od nás dostanete i e-mailem. Také Vám vygenerujeme QR kód pro ještě snazší platbu, kdy stačí tento kód telefonem do bankovnictví nahrát a už nic nemusíte vyplňovat. Částka se obvykle připíše na náš účet během několika pracovních dnů. 

Zdarma

Online bankovní převod

Tato platba Vás automaticky převede do Vašeho internetového bankovnictví, kde platbu zadáte. Částka se na náš účet připíše okamžitě. Jako platební bránu využíváme společnost Comgate.

Zdarma

Online platba kartou

Při platbě vyplníte údaje z Vaší platební karty, částka se na náš účet připíše okamžitě. Nebojte, vše je bezpečné. Jako platební bránu využíváme společnost Comgate.

Zdarma

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží, které jste koupili jako spotřebitel, lze vrátit bez udání důvodu a to ve lhůtě 14 dní od přijetí zboží. Je třeba zaslat prohlášení o odstoupení od kupní smlouvy na e-mail martina@novadilna.cz. Prohlášení musí obsahovat číslo objednávky, název zboží, které chcete vrátit a číslo účtu, na které má být kupní cena vrácena.

Zboží, které bylo upraveno či vyrobeno na míru nelze vrátit.

Zboží pro vrácení prosíme doručit na adresu: Kozmice 1, 256 01

Veškeré podrobnosti jsou uvedeny v Obchodních podmínkách.

Reklamace zboží

Pokud chcete reklamovat zboží, které jste u nás zakoupili, napište podrobnosti (název zboží a popi vady) na e-mail martina@novadilna.cz. Veškeré podrobnosti pro reklamaci zboží jsou uvedeny v Obchodních podmínkách.