Ručníky a ponča

Bavlněné ručníky z vafloviny pro děti i dospělé, dětská  koupací ponča, nebo merino látky pro miminka s úžasnými termoregulačními vlastnostmi. Vše šité v české dílně.

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Kvalitní bavlněné ručníky a ponča šitá v české dílně.

Osušky

Najdete zde širokou nabídku bavlněných ručníků z vafloviny. Jedná se o 100% bavlnu. Bavlněné ručníky dobře sajou a rychle schnou. Ručníky se hodí pro děti i dospělé a jsou dostupné v několika rozměrech. Na výběr je ze spousty barev, nabízíme výrazné barevné osušky, ale i osušky v jemných přírodních barvách. 

Ručníky s kapucí a ouškama využijete zejména při koupání miminek. Batole zabalíte do osušky, přes hlavu mu dáte kapuci a máte jistotu, že je v teple a suchu. 

Pončo pro děti

Pro děti všech věkových kategorií nabízíme bavlněná plážová ponča. Ručníkové pončo pro děti se snadno nasadí přes hlavu. Je to tedy praktická alternativa k županu. Pončo dítěti nijak nepadá, takže nevadí, že běhá po pláži nebo koupelně. Plážové pončo je také skvělou ochranou před sluncem nebo větrem, je to tedy perfektní pomocník k vodě a na pláž. Koupací pončo máme v různých velikostech pro děti každého věku. Dětské plážové pončo je praktickou alternativou k dětskému županu. Nabízíme roztomilá ponča pro miminka i ponča pro školáky.

Merino swadlery

V nabídce najdete i merino látky, které mají skvělé termoregulační vlastnosti. Využijete je tedy zejména do autosedačky pro dlouhé cesty autem. Díky merino šátkům, který stačí položit pod miminko, dítě nebude v autě stále propocené. Merino totiž úžasně odvádí vlhkost.