Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
435 hodnocení
5
425x
4
5x
3
2x
2
1x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.8.2021
Dodání jak bylo napsáno. Objednávala jsem dřevěné puzzle. Moc hezky zhotoveno. Navíc za velmi příznivou cenu, oproti konkurenci.
Děkuji a doporučuji.
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2021
Rychlé zhotovení přesně dle objednávky. Nádherné fotoalbum. Děkuji
M
Monika S.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2021
Vše v naprostém pořádku, ráda doporučuji.
Výrobky jsou opravdu krásné.
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2021
Jsem velice spokojená dlouho jsme hledala album co by bylo podle představ a tohle je přesně ono
A
Akwe
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2021
DJ
Daniela Jagusztynova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2021
rychle dodani, moc pěkné výrobky spokojenost, doporučuji
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.7.2021
Se službami obchodu jsem spokojena. Výsledná dřevěná svatební "kniha" hostů je moc krásná a originální. Věřím, že z ní hosté budou nadšeni a těším se, až si ji doma po svatbě vystavíme. Děkuji :).
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2021
Byla jsem velmi spokojena
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.6.2021
Doporucuji
LS
Ludmila Slavíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2021
Rychlé dodání, dobré ceny. Samolepky jsou krásné a tak nemám co vytknout. Určitě objednám znovu.
M
Markét
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2021
Obchod bych doporučila svým známým. Objednané zboží bylo opravdu originální a hezky zpracované. Delší doba dodání, ale člověk si rád počká. Jediné co bych vytkla je ta lepící páska nalepená přes samolepky, která nešla vůbec dolů. (Poradila bych nad tímto zapřemýslet, existují různé plastové pásky které lze pak jen přestřihnout, nebo zasílat například v obálce, krabičce, apod). Určitě zde ještě ráda objednám.
MM
Martina Mikešová
(Administrátor)
13.6.2021
Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení i za doporučení. Z naší zkušenosti šla páska hezky odlepit, ale už ji tedy přes samolepky lepit nebudeme. Krásný den, Martina
AS
Adéla Suchánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2021
Nádherné album, skvělá spolupráce, rychlé dodání.
MT
Michaela Trunschková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2021
Vše bylo v pořádku
JŠ
Jana Šillerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2021
Vstřícné jednání, rychlé dodani,jsem moc spokojena.
Rozhodně doporučuji!
LP
Lenka Pečánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2021
Vše úžasný - od komunikace po kvalitu výrobků, můžu rozhodně doporučit všema deseti!!! :)
