Jak zařídit dětský pokojíček

Chtěli byste mít krásný sladěný dětský pokojíček - přírodní, dřevěný, ale s moderním nádechem. ale jak na to?
Nemusíte se hned pouštět do velké rekonstrukce, stačí pár drobností doladit, pořídit pár dekorací a výsledný dojem může být veliký.

Co nábytek?

  • Nezbavujte se hned starého nábytku, většinou ho stačí jen trochu zbrousit a přetřít barvou a je jako nový. Toto se hodí obzvlášť v případě, kdy je každý kus v pokojíčku úplně jiný. Stejná barva (klidně bílá) celý dojem z pokoje sladí.
    Motiv celého pokojíčku 


Chtěli byste celému pokoji dát nějaký jednolitý motiv?

  • Co třeba zvířátka a les. Využít můžete naše dřevěné výřezy. Zvířátka můžete nalepit na čela jednotlivých šuplíků, na postýlku, na úložné boxy, nebo rovnou na zeď. Využít k tomu můžete klidně oboustrannou izolepu, bude to tedy rychlovka.
  • Nebo měsíček, mráček a malé dřevěné hvězdičky, které můžete v pokoji vylepit.

Samolepky a barevná izolepa

  • Na dekorování zdi se dají využít i různé samolepky, nebo úplně obyčejná barevná izolepa. Z izolepy můžete "nakreslit" nejrůznější motivy, které se můžou opakovat v celém pokojíčku. No a až Vás nebudou bavit a děti z nich odrostou, stačí je sloupnout.

Dřevěná jména

  • Pro zútulnění pokojíčku jsou ty dřevěné dekorace určitě ideální. U nás si můžete nechat vyříznout jméno dítěte, datum jeho narození, nebo klidně jen velké písmeno. Písmena a nápisy můžete zase nalepit pomocí oboustranné izolepy. Spolu s potomkem můžete dekoraci i různě ozdobit, pomalovat či polepit.