Navýšili jsme kapacity a výrobky na míru DODÁVÁME JIŽ DO TÝDNE

Jak zařídit dětský pokojíček

Chtěli byste mít krásný sladěný dětský pokojíček - přírodní, dřevěný, ale s moderním nádechem. ale jak na to?
Nemusíte se hned pouštět do velké rekonstrukce, stačí pár drobností doladit, pořídit pár dekorací a výsledný dojem může být veliký.

Co nábytek?

  • Nezbavujte se hned starého nábytku, většinou ho stačí jen trochu zbrousit a přetřít barvou a je jako nový. Toto se hodí obzvlášť v případě, kdy je každý kus v pokojíčku úplně jiný. Stejná barva (klidně bílá) celý dojem z pokoje sladí.
    Motiv celého pokojíčku 


Chtěli byste celému pokoji dát nějaký jednolitý motiv?

  • Co třeba zvířátka a les. Využít můžete naše dřevěné výřezy. Zvířátka můžete nalepit na čela jednotlivých šuplíků, na postýlku, na úložné boxy, nebo rovnou na zeď. Využít k tomu můžete klidně oboustrannou izolepu, bude to tedy rychlovka.
  • Nebo měsíček, mráček a malé dřevěné hvězdičky, které můžete v pokoji vylepit.

Samolepky a barevná izolepa

  • Na dekorování zdi se dají využít i různé samolepky, nebo úplně obyčejná barevná izolepa. Z izolepy můžete "nakreslit" nejrůznější motivy, které se můžou opakovat v celém pokojíčku. No a až Vás nebudou bavit a děti z nich odrostou, stačí je sloupnout.

Dřevěná jména

  • Pro zútulnění pokojíčku jsou ty dřevěné dekorace určitě ideální. U nás si můžete nechat vyříznout jméno dítěte, datum jeho narození, nebo klidně jen velké písmeno. Písmena a nápisy můžete zase nalepit pomocí oboustranné izolepy. Spolu s potomkem můžete dekoraci i různě ozdobit, pomalovat či polepit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení