Pečetidlo - Lístečky

Dostupnost Odeslání do 5 dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024
129 Kč
Pečetidlo - Lístečky

Vyrobte si vlastní voskové pečetě pomocí tohoto pečetidla

Ozdobte svatební oznámení, pozvánky na oslavu, ozdobte hrdla láhví nebo dolaďte vaše fotoalbum o zajímavý prvek. Pečeť s přírodním motivem lístečků se hodí k různým účelům. Voskové pečetě dodají vašim projektům naprostou jedinečnost. Tvoření pečetí je velmi jednoduché a přitom vznikají úžasné efektní výrobky.

Kromě klasické pečetě, můžete vyrobit i samolepku. Stačí pečeť vyrobit na pečícím papíře a pak ji z něj sloupnout. Do pečetí můžete zapečetit i různé kytičky nebo stuhy a mašličky. Vosky také můžete mixovat, vzniknout vám tak vícebarevné pečetě.

Průměr

  • 2 cm

Návod

Pro výrobu pečetě můžete využít vosk do tavných pistolí, nebo vosk granulovaný.

Vosk do tavné pistole vložíte do pistole, a po zahřátí ji jednou zmáčknete. Jedno zmáčknutí - to je množství, které je vhodné na výrobu jedné pečetě. Granulovaný vosk rozehřejeme podle konkrétního návodu u vosku. Vosk naneseme na požadované místo. Poté přitlačíme pečeť a držíme ji na místě 15 vteřin. Opatrně a krouživým pohybem odendáme pečetidlo a necháme vosk zatuhnout. Máme hotovo.

Mosazné pečetidlo je potřeba doplnit ještě o rukojeť. Pečetidlo se do rukojeti jednoduše zasadí, můžete tedy na jedné rukojeti střídat různé motivy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečetní vosky a pečetidla
Značka: Aladine

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: