Pečetidlo s rukojetí - Motýl

Dostupnost Odeslání do 5 dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024
299 Kč
Pečetidlo s rukojetí - Motýl

Vyrobte si vlastní voskové pečetě pomocí tohoto pečetidla s rukojetí

Ozdobte svatební oznámení, pozvánky na oslavu, ozdobte hrdla láhví nebo dolaďte vaše fotoalbum o zajímavý prvek. Voskové pečetě dodají vašim projektům naprostou jedinečnost. Tvoření pečetí je velmi jednoduché a přitom vznikají úžasné efektní výrobky.

Kromě klasické pečetě, můžete vyrobit i samolepku. Stačí pečeť vyrobit na pečícím papíře a pak ji z něj sloupnout. Do pečetí můžete zapečetit i různé kytičky nebo stuhy a mašličky. Vosky také můžete mixovat, vzniknout vám tak vícebarevné pečetě.

Pečetidlo je zasazené do rukojeti, pohodplné tedy vytvoříte dokonalé pečetě.

Návod

Pro výrobu pečetě můžete využít vosk do tavných pistolí, nebo vosk granulovaný.

Vosk do tavné pistole vložíte do pistole, a po zahřátí ji jednou zmáčknete. Jedno zmáčknutí - to je množství, které je vhodné na výrobu jedné pečetě. Granulovaný vosk rozehřejeme podle konkrétního návodu u vosku. Vosk naneseme na požadované místo. Poté přitlačíme pečeť a držíme ji na místě 15 vteřin. Opatrně a krouživým pohybem odendáme pečetidlo a necháme vosk zatuhnout. Máme hotovo.

Mosazné pečetidlo je potřeba doplnit ještě o rukojeť. Pečetidlo se do rukojeti jednoduše zasadí, můžete tedy na jedné rukojeti střídat různé motivy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečetní vosky a pečetidla
Značka: Studio Light

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: