Razítka Cestování - 46 kusů

Ozdobte fotoalbum z dovolené pomocí setu unikátních razítek na pěnovce 

Můžeme doručit do:
11.3.2024
299 Kč
Razítka Cestování - 46 kusů

Razítka k dozdobení fotoalba z dovolené

Dolaďte vaše fotoalbum z dovolené s pomocí krásného setu razítek na pěnovce. Set obsahuje 46 jedinečných razítek s různými motivy jako letadlo, balón, záchranářský kruh, plameňák nebo mapa, které mají rozměry od 3,5 do 5 cm. 

Vaše fotoalbum z dovolené a cestovatelských dobrodružství tak můžete krásně doladit. Nebojte se ke zdobení přizvat i děti.

Ozdobte si diář či deník z cest.

S každým balením dostanete také razítkovací polštářek v elegantní černé barvě. Razítka na pěnové podložce jsou vhodná k použití s jakýmkoliv inkoustem a velmi pohodlně se s nimi tvoří.

Široké využití

Kromě tisku na papír můžete razítka využít na širokou škálu technik. Jejich hluboká textura umožňuje tisk na různé povrchy - od papíru a textilu, přes polymerové materiály až po keramiku. Vždy je  jen potřeba použít inkoust na odpovídající materiál. Razítka lze také použít pro horké embosování.


Návod

Set razítek na pěnovce je vhodný pro dlouhodobé používání. Razítko jednoduše vyjměte, přiložte k inkoustovému polštářku a tiskněte. Po použití razítko očistěte vlhkým ubrouskem nebo čističem na razítka, osušte a je připraveno na další použití.

Pokud chcete razítkovat v různých barvách, doporučujeme využít razítkovací polštářky z naší nabídky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: