Razítka Mandaly - 9 kusů

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
399 Kč
Razítka Mandaly - 9 kusů

Razítka k dozdobení svatebního fotoalba 

Dolaďte vaše fotoalbum ze svatby s pomocí krásného setu razítek na pěnovce. Set obsahuje 9 jedinečných razítek s motivy mandal, které mají rozměry od 3 do 6 cm. Mandaly se krásně hodí do našeho fotoalba s boho věnečkem

Balení obsahuje také razítkovací polštářek v elegantní černé barvě - pozor ale, tento je určen na textil. Pokud tedy chcete zdobit alba, doporučujeme přikoupit naše razítkovací polštářky. Razítka jsou pevně připevněna na pěnové podložce a jsou vhodná k použití s jakýmkoliv inkoustem. 

Široké využití

S tímto setem můžete experimentovat se širokou škálou technik. Jejich hluboká textura umožňuje tisk na různé povrchy - od papíru a textilu, přes polymerové materiály až po keramiku. Vynikají například i při akvarelových technikách. Vždy je  jen potřeba použít inkoust na odpovídající materiál. Razítka lze také použít pro horké embosování s embosovacími prášky.


Návod

Set razítek na pěnovce je vhodný pro dlouhodobé používání. Razítko jednoduše vyjměte, přiložte k inkoustovému polštářku a tiskněte. Po použití razítko očistěte vlhkým ubrouskem nebo čističem na razítka, osušte a je připraveno na další použití.

Pokud chcete razítkovat v různých barvách, doporučujeme využít razítkovací polštářky z naší nabídky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: