Razítka Narození miminka - 36 kusů

Ozvláštněte fotoalbum pro miminko pomocí setu unikátních razítek na pěnovce

Můžeme doručit do:
4.10.2023
299 Kč
Razítka Narození miminka - 36 kusů

Razítka k dozdobení fotoalba pro miminko

Zachyťte magické okamžiky narození miminka s pomocí krásného setu razítek na pěnovce. Set obsahuje 36 jedinečných razítek s různými motivy, které mají rozměry od 1 do 6 cm. Najdete zde něžné motivy jako srdíčko, hvězdičky, králíček, ale i ty praktické jako lahev, dudlík nebo body.

S každým balením dostanete také razítkovací polštářek v elegantní černé barvě. Razítka jsou pevně připevněna na pěnové podložce a jsou vhodná k použití s jakýmkoliv inkoustem. 

Široké využití

S tímto setem můžete experimentovat se širokou škálou technik. Jejich hluboká textura umožňuje tisk na různé povrchy - od papíru a textilu, přes polymerové materiály až po keramiku. Vynikají například i při akvarelových technikách- Vždy je  jen potřeba použít inkoust na odpovídající materiál. Razítka lze také použít pro horké embosování s embosovacími prášky.


Návod

Set razítek na pěnovce je vhodný pro dlouhodobé používání. Razítko jednoduše vyjměte, přiložte k inkoustovému polštářku a tiskněte. Po použití razítko očistěte vlhkým ubrouskem nebo čističem na razítka, osušte a je připraveno na další použití.

Pokud chcete razítkovat v různých barvách, doporučujeme využít razítkovací polštářky z naší nabídky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: