Ozdobte originálně dárky a vyrobte vlastní jmenovky

Chtěli byste mít krásně zabalené dárky, originálně pojaté jmenovky ale obáváte se, že vám vaše šikovnost nestačí? Máme pro vás typy, které zvládne úplně každý.

Zamilovali jsme se do razítek.

Razítka jsou skvělým způsobem jak vykouzlit z ničeho něco. S razítky se totiž krásně pracuje a za chviličku máte naprosto úžasný výsledek. Zkuste tedy třeba pouze pořídit obyčejný hnědý balící papír na balení zásilek nebo hnědou kartonovou krabičku a ty ozdobte razítky. Zkuste použít i nějaký starý obalový materiál.

Vybrat můžete z vánočních motivů razítek, nebo třeba z písmenek a na dárek rovnou narazítkovat jméno obdarovaného nebo nápis Veselé Vánoce. Razítka jsem tento rok vyzkoušela poprvé a byla jsem překvapena jak snadno to jde a jak moc se mi líbí výsledek. Také je výhoda, že je můžete použít zase příští rok, na tvoření s dětmi či na další projekty.

Razítka můžete využít i při tvorbě jmenovek na dárky. Využijte motivy s věnečky a různá zdobná písmenka.

Dárková krabička s razítkyJmenovky vytvořené z razítek

Fotky místo jmenovek

V naší rodině se skvěle osvědčilo místo jmenovek na dárky přidávat fotky obdarovaného. Toto oceníte zejména, pokud máte malé děti, které neumějí číst. Můžou totiž sami aktivně rozdávat dárky, které jsou položeny pod stromečkem, a je to pro ně veliká radost. Pro tisk fotek můžete využít jednu z našich tiskáren. připojíte ji k mobilu přes bluetooth, vyberete fotky a tisknete.

 Tiskárna fujifilm instax pro rychlý tisk fotek

Vyrobte vlastní voskové pečetě

Na závěr pro vás mám nápad, který využijete zejména, pokud rádi tvoříte. Vyrobte si vlastní voskové pečetě a těmi dárky dozdobte. Uvidíte, že to dodá naprosto nový nádech vašim dárkům, vosková pečeť vypadá opravdu velmi efektně. Výroba pečetí je překvapivě snadná a u nás najdete vše, co k tomu potřebujete. Vyberte z různých barev vosků a motivů pečetidel. Pořídit můžete rovnou i celou sadu.

 Dárek s voskovou pečetíVosková pečeť