Novinky

Dárek pro prarodiče

Co darovat babičce a dědečkovi?

Každý rok všichni vymýšlíme vánoční dárky pro své blízké, kteří už vše co potřebují stejně mají. Co s tím?

Nejlepší tip je, darovat tedy něco opravdu osobního, co v obchodě neseženete. To je asi jasné, ale co vymyslet? My máme řešení.

Darujte dřevěné fotoalbum s fotkami.

Vytvořte si dřevěné fotoalbum se jmény dětí a naplňte ho jejich fotkami z uplynulého roku. Fotoknihu dozdobte, pokud máte větší děti, tak je přizvěte k tvoření, můžou do alba i něco nakreslit. Přidejte popisky.

Dostáváte tak naprosto originální dárek, který v rodičích vyvolá spoustu emocí a ke kterému se budou často vracet. Krásné dřevěné album si také můžou vystavit v knihovně. Všichni prarodiče se totiž nejraději prohlížejí fotky vnoučat.

Malý tip - když už budete vyrábět, udělejte i jedno pro sebe, ať potom fotoalbum rodičům nezávidíte.

No a skvělá zpráva na závěr. Příští rok už nemusíte nic vymýšlet, protože můžete darovat fotoalbum s novými fotkami dětí.

Fotoalbum pro miminko

Fotoalbum pro miminko

Když se narodí miminko, přichází do našeho světa nejen s vlastní jedinečnou osobností, ale také s nespočetnými momenty, které rodiče chtějí navždy zachovat. První úsměv, první krůčky, první slovo - to vše jsou důležité milníky v životě každého dítěte, které v nás vyvolávají silné emoce a lásku. Ale jak tyto okamžiky zachovat pro budoucí generace? Odpovědí může být personalizované dřevěné fotoalbum pro miminko.

Může se zdát staromódní vytvářet fyzické fotoalbum v době digitálních technologii, ale představte si, jak je vzácné držet v rukou fyzickou podobu těchto vzpomínek. Představte si, jak můžete procházet stránky plné fotografií, cítit texturu dřeva, zatímco se vám vrací vzpomínky na ty nádherné okamžiky.

Dřevěné fotoalbum pro miminko má mnoho výhod. Zaprvé, je to skvělý způsob, jak organizovat a chránit fotografie vašeho dítěte. Každá stránka alba může být věnována konkrétnímu milníku nebo události, což vytváří příběh, který se rodiče a děti mohou společně dívat roky poté.

Zadruhé, dřevěné fotoalbum je trvalý rodinný poklad. Má schopnost odolat zkoušce času, na rozdíl od digitálních fotek, které mohou být snadno ztraceny nebo poškozeny. Také je to skvělý způsob, jak pokračovat v tradici předávání rodinných pokladů z generace na generaci.

Nakonec, vytváření dřevěného fotoalba je také krásný způsob, jak uplatnit vaši kreativitu. Do alba můžete kresli a psát vzkazy, můžete na to využít barevné fixy, nebo i inkousty. Na ozdobení využijte samolepky nebo různé výstřižky.

Představte si nyní, jak si sednete se svým dítětem, když bude dospělé, a procházíte si společně tímto dřevěným fotoalbem. Jak se vám vrací vzpomínky na jeho první kroky, první úsměv, jak jste společně oslavovali jeho první narozeniny. Jak si připomínáte ty nejradostnější chvíle vašeho života. To je skutečná hodnota dřevěného fotoalba pro miminko - je to více než jen sbírka fotografií, je to klenot plný vzpomínek, který můžete předat svým dětem a vnoučatům. Proto si ho vytvořte.

Svatební fotokniha hostů do fotokoutku

Svatební fotokniha hostů do fotokoutku

Dřevěné fotoknihy na svatbu: dokonalý způsob, jak zachovat vzpomínky


Svatební fotokoutek je místem, kde se hosté mohou zapojit, být kreativní a udělat si zábavné fotky. A co by mohlo být lepší než mít v tomto koutku dřevěnou fotoknihu, kam hosté mohou přidávat své fotky a vzkazy?

Můžete připravit různé doplňky jako lepidla, fotorůžky, fotopodlepky, fixy nebo samolepky a nechat hosty, aby přilepili své fotky přímo do knihy a přidali k nim vlastní vzkazy. Takto se stane dřevěná fotokniha interaktivní součástí vašeho svatebního dne, která se naplní vzpomínkami vašich hostů.

Na konci dne budete mít unikátní sbírku fotografií a vzkazů od lidí, které máte nejraději. Každá stránka bude připomínkou radosti a lásky, které jste na své svatbě sdíleli. A to je přeci to nejcennější, co můžeme na svatbě získat - vzpomínky.

Dřevěná fotokniha na svatbu může být nepostradatelným doplňkem vašeho svatebního dne. Je to nejen místo pro uchování vašich nejcennějších fotografií, ale také aktivita, která zapojí vaše hosty. Stane se tak nejen památkou na váš svatební den, ale také důkazem radosti a lásky, které jste sdíleli se svými nejbližšími.